Created with WebWaveCMS

Copyright by Law & Order

  1. pl
  2. uk

Артур П'єтрашевськи

 

Працює на ринку нерухомості з 1992 року. Є досвідченим консультантом та оперативним менеджером, відповідальним за всебічне управління, підготовку, спілкування та комерціалізацію проектів розвитку, зокрема житлових проектів. Керував великими торговими командами та працював аналітиком ринку і консультантом по всій Польщі. Надавав послуги компаніям, пов'язаним з міжнародним інвестиційним фондом приватного капіталу і, як директор з продажу та маркетингу, керував процесами маркетингової комунікації та продажів. Спеціалізується на створенні комплексних ринкових стратегій для клієнтів з нерухомості та управління ризиками в процесі розробки. Є членом Королівської інституції дипломованих геодезистів (MRICS) та членом Польської асоціації радників з нерухомості (PSDRN). Працював на посаді асоційованого директора у CBRE Polska. Надає консультативні послуги девелоперським компаніям та інвестиційним фондам у пошуку інвестиційних проектів в області приватного орендованого сектору (PRS).

Мартин Дж. Подобас

 

Почав свою кар'єру в 1995 році, як консультант інвестиційної групи Nywig SA з такими клієнтами як AMPLICO та банк PEKAO SA. В наступні роки займав посади заступника директора зі зв'язків з інвесторами та довіреної особи PIONEER REAL ESTATE ADVISORS POLAND Sp. z o.o., керував заснованим ним першим польським фондом нерухомості - PIONEER REAL ESTATE FUND SA, працював керуючим директором компанії TISHMAN POLSKA Sp. z o.o., де був консультантом таких проектів, як готелі Sheraton у Kракові, Courtyard by Marriott в Bаршаві, Radisson Blu в Гданську. Обіймав посаду голови ради директорів компанії BNY NATIONAL TRUST TFI SA від BANK OF NEW YORK MELLON INC. був призначений на посаду в ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІПОТЕЧНИЙ ФОНД SA віцепрезидентом ради директорів, де відповідав за переговори зі Starwood Inc. з приводу проекту Sheraton Mazury Lakes Resort в Миколайках. На даний час керує консалтинговою компанією FORTECH CONSULTING.

 

Емануеле Дальнодар

 

Досвідчений готельний менеджер, керував роботою готелів Sheraton Krakow, Sheraton Sopot, Sheraton Mikołajki та іншими. Є експертом з управління готелями, зокрема їх попереднього відкриття, впровадженні стандартів, керування готельними операціями, конгресовою та F&B діяльністю. Зазвичай контролює всі аспекти управління майном, залишаючись у відповідності з заявленою метою власника. Має великий досвід в аудиті та реорганізації бізнесу готелю. Готелі, з якими він співпрацював у цій галузі, змогли побудувати свою конкурентну перевагу відносно інших. Як експерт, може тісно співпрацювати з кандидатом на посаду в готелі GM протягом обмеженого часу, надаючи йому всі свої знання, необхідні для управління об’єктом. Таке рішення дозволяє компанії уникати дорогих і довгострокових договорів управління.

Сергій Підмогильний

Експерт з туризму.

 

Понад 20 років практичного досвіду роботи в туризмі. Консультант проектів міжнародної технічної допомоги та органів місцевого самоврядування з різних регіонів України. Ініціатор та керівник ряду громадських ініціатив та організацій в туризмі. Автор ряду статей та видань туристичної тематики. Напрямки діяльності: оцінка і аналіз туристичного потенціалу дестинацій та об’єктів; інвентаризація туристичних ресурсів; стратегічний розвиток туристичної сфери; міжмуніципальна співпраця в туризмі; створення туристичних продуктів; формування організаційних основ для розвитку туризму в громадах; туризм на територіях природно-заповідного фонду; підприємництво в туризмі; проведення тематичних тренінгів та навчальних турів.

Анжей Хмєлєвскі

 

Засновник і генеральний директор фірми NOVA GROUP – лідера косметичної галузі, Wellness & SPA. 30 років досвіду в цій індустрії. Співзасновник Polskiego Związku Solaryjnego, де кілька років виконував функції віце-президента. Брав активну участь у створенні Związku Wystawców Pracodawców Kosmetyki Profesjonalnej та роботі Польського Товариства Wellness & SPA. Своїм досвідом ділиться на чисельних конгресах і конференціях, організованих у Польщі та за кордоном найвідомішими галузевими і торгівельними організаціями. Є автором багатьох публікацій, що стосуються даної сфери. Роками його фірма є піонером численних несподіваних рішень, вносить свіжість та інноваційність у косметичну галузь, SPA & Wellness, естетичну медицину.

LAW & ORDER

 

Зателефонуйте нам:

+380981583692

Запишіться на консультацію

Працюємо з найкращими експертами в галузі               готельних інвестицій

26 August 2020
Вже шостий раз, в рамках виставки POLAGRA у Познані, відбудеться HOTEL INVESTORS MEETING -
28 March 2020
  Більше ста учасників конференції. Великий інтерес до нашої лекції під назвою Правила інвестування в

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi

Єжи Міклєвскі

Голова Правління

 

Голова правління і власник незалежних дорадчих фірм HOTELON та PROJEKT HOTEL, мета яких – комплексні дорадчі послуги готельним інвесторам у Польщі та за кордоном. Має багаторічний досвід в галузі визначення та впровадження готельних інвестиційних проектів, засвідчених конкретними реалізаціями (був співінвестором готелів IDEAL***, PORTIUS *** та ряду інших). Надав консультації сотням потенційних інвесторів у Польщі, Україні, Білорусі. Позиціонується у Польщі серед лідерів найбільш відомих незалежних консультантів готельних інвесторів. Викладач і тренер. Аналітик і автор статей про готельний ринок Польщі. Спеціалізація: різносторонній аналіз локацій під кутом готельної інвестиції.